Gabby Günlüğü - Anime Giydirme

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Girl Games - Vasco Games
Gabby Günlüğü - Anime Giydirme oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir, kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlenceli bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kızlarınız çok

Gabby Günlüğü - Anime Giydirme oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir, kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlenceli bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kızlarınız çok mutlu olacaklar.

Gabby Günlüğü - Anime Giydirme oyunu gerçekçi yapısı ve kızlarınıza sunduğu hikayesi ile bağımlılık yapan bir oyun haline gelmiştir. Kızlarınız bu mükemmel oyunu ellerinden bırakmak istemeyecekler. Oyun yaratıldığı günden bu yana dünyanın her yerinde bir çok oyun sever kıza ulaşmış ve onların en favori oyunu haline gelmiştir. Siz de indir butonuna basarak bu eğlenceli oyunu Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın da bu eğlenceyi yaşamaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

Oyunda kızlarınız güzel kızın günlük hayatındaki tüm aktivitelerine ortak olacak. Ayrıca onu her aktivitesi için giydirecek ve süsleyecek. O giyimine çok önem veriyor. Bu sebeple de her gideceği yer için uygun bir kıyafet giymeye dikkat ediyor. Kızlarınız oyunda bu kıza hazırlanması için yardımcı olacak ve onunla beraber çok eğlenecekler.

Daha Fazla Göster
Gabby Günlüğü - Anime Giydirme indir